Vážení zákazníci, změnili jsme oficiální název webu z původního Tools Servis Němeček - www.naradi-ts.cz. Nyní je oficiální název tohoto eshopu Cheminem - Chemie Němeček. Více informací najdete v novinkách.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Měníme se!
Měníme se!
26.02.2023

Vážení zákazníci,

s radostí vám přinášíme důležitou zprávu – náš eshop se mění! Chceme vám nabídnout lepší a modernější nákupní zážitek, a proto jsme se rozhodli změnit název a design našeho eshopu.

Od této chvíle nás budete znát pod novým názvem Cheminem.cz a designem, který nám umožní lépe se zaměřit na vaše potřeby a přání. Zároveň nám to dává příležitost přinést vám nové a lepší funkce, které vám usnadní nákup. (původní název webu www.naradi-ts.cz se stále funkční doménou).

Nový název našeho eshopu vám zaručuje stále stejnou kvalitu a spolehlivost, na kterou jste u nás zvyklí. Abychom vám zaručili co nejlepší nákupní zážitek, neustále pracujeme na zlepšování našich služeb a nabídek.

Přejeme si, aby naše změny znamenaly pro vás více než jen změnu jména a vzhledu našeho eshopu. Chceme, abyste se cítili jako součást naší komunity a aby byl váš nákup u nás co nejpříjemnější a nejjednodušší.

Děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám dosud projevovali, a těšíme se na další spolupráci s vámi. Pokud budete mít jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

S pozdravem,

Team Cheminem - Tools Servis Němeček

©2016 - 2023 Tools Servis Němeček

Kontakt

Cheminem.cz - Chemie Němeček

+420 724 715 120

info@cheminem.cz

 

T. G. Masaryka 317

Ostroměř 507 52

 

www.cheminem.cz

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz